Колекторські послуги

Процес стягнення грошей з боржників досить трудомісткий. Потрібно знайти боржника, звернутися до суду з відповідним позовом, але навіть винесення рішення на користь кредитора не гарантує, що він відразу отримає свої гроші. Процес виконання судового рішення теж пов’язаний зі значними труднощами.
Наше колекторське агентство спеціалізується на наданні послуг по стягненню заборгованості, як з фізичних, так і юридичних осіб, по розписці, за договором позики, у друзів, у родичів, у знайомих.
Ми надаємо колекторські послуги — допомога підприємствам, фінансовим установам і приватним особам в поверненні боргів строго в рамках існуючого законодавства. Практика показує, що законні методи повернення боргів дають набагато більший ефект, ніж напівлегальні і відверто кримінальні методи.
Колекторські послуги в Києві — це цивілізований процес, який здійснюється в рамках законодавства і використовує тільки юридичні та фінансово-економічні важелі впливу на боржника, а не «вибивання» боргів з використанням силових методів, спрямованих на залякування боржника. Тому звернення до колекторське агентство і є найбільш правильним способом домогтися якнайшвидшого повернення позиченої суми в досудовому або судовому порядку.
Діємо легальним шляхом:

Звернутися до органів внутрішніх справ із заявою про факт злочину за місцем проживання боржника у зв’язку з явно шахрайським характером його дій. Заклад кримінальної справи найчастіше вже виявляється дуже ефективним засобом по впливу на боржника;

  • Звернутися до суду з позовною заявою;
  • Накласти арешт на майно боржника (ми це робимо протягом доби);
  • Обмеження виїзду боржника за межі України судом або через підписку про не виїзд.

Хочете повернути борг? Ми Вам допоможемо в цьому. Тільки потрібно пам’ятати, що діяти потрібно рішуче і без зволікань, інакше пропустіть строк позовної давності і подаруйте борг боржнику. Не відкладайте на «потім» — потім буде пізно!

© Юридические услуги — Возврат долгов Киев