Вибивання боргів

Винагорода по результату. Витрати платить боржник. Потрібно мало говорити, але правильно робити. Нема чого шевелити повітрям. Безнадійних боргів не буває, якщо мати правильний підхід до проблеми. Все законно і недорого.

Часи, коли хлопці у шкіряних куртках з голеними головами, за допомогою паяльників або прасок вибивали борги — «канули в лету». Тепер цю нішу зайняли люди, які можуть абсолютно законно стягнути борг з будь-якого боржника.
Хочеться відзначити, що якщо діяти буквально, розуміючи фразу «вибивання боргів швидко», то можна самому опинитися на лаві підсудних за вимагання.

Якщо Вам заборгували і не поспішають повертати борг, Ви хочете повернути свої кровні і залишитися при цьому порядною, чесною і законослухняною людиною без докорів сумління. Кращий спосіб — це довірити «вибивання боргів» професійним юристам.
Звернувшись до нас за допомогою, Вам не доведеться нервувати, шукати способи тиску на боржника — повернення боргу вже наша робота. Всі необхідні дії будуть здійснені виключно в рамках закону: без погроз, залякувань або ще яких-небудь протизаконних дій.

Процес вибивання боргів буде побудований на основі чинного законодавства.
Найправильніший і вірний шлях повернення боргу — це через суд. Зателефонуйте нашим фахівцям, які займуться Вашим питанням на високому рівні і докладуть максимум зусиль для позитивного результату справи.
Щоб повернути борг, потрібно діяти дуже оперативно, цілеспрямовано і відповідно до чинного законодавства:

  • Повернення боргу через суд;
  • Представництво в суді на всіх стадіях судового розгляду;
  • Вжиття заходів щодо забезпечення позову про повернення боргу;
  • Отримання судового наказу;
  • Отримання виконавчого листа;
  • Відкриття виконавчого провадження;
  • взаємодія з судовими приставами, контроль за ходом виконавчого провадження;
  • вжиття заходів до виявлення, арешту та реалізації майна боржника.

Якщо боржник годує обіцянками, значить він чекає поки закінчиться термін позовної давності. При цьому він може з себе знімати і переоформляти майно. Будете чекати чи зволікати — залишитеся без грошей. Допоможіть спочатку собі самі — зателефонуйте адвокату, розкажіть свою ситуацію і адвокат зробить всю роботу за Вас. Винагорода за результатом — коли отримаєте гроші. Адвокат зацікавлений, щоб Ви отримали повернення боргу, тому що винагорода адвоката оплачується боржником. Адвокат накладе арешт на майно боржника, ніж забезпечить гарантії щодо повернення боргу. Все буде зроблено максимально правильно, швидко, сумлінно і за законом. Зателефонуйте адвокату і вирішите своє питання щодо повернення боргу або напишіть листа.
Повернення боргу за рахунок боржника, розшук і арешт майна боржників, все професійно і оперативно, мінімум витрат. Термін позовної давності ніхто не відміняв, тому поспішайте, чи не подаруєте гроші боржнику. Повернення боргу по розписці, повернення боргу без розписки, повернення боргу за договором позики, у родичів, у друзів. Звертайтесь.
Пам’ятайте — проблеми не вирішуються самі по собі. Щоб стягнути заборгованість, потрібно діяти і чим раніше, тим краще. Ми гарантуємо ретельний підхід до питання, вивчаємо його, формуємо план дій, контролюємо процес, не випускаючи з уваги жодної деталі.

© Юридические услуги — Возврат долгов Киев